12 miesięczną spółkę z o.o. sprzedam

Kupno gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest dobrym sposobem na natychmiastowe rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jest to wyjątkowo opłacalna inwestycja zwłaszcza dla osób, które chcą kupić gotowy podmiot z dłuższym stażem na rynku, jak np. 12 miesięczną spółkę z o.o..

Na zakup gotowych spółek z o.o. z 12 miesięcznym stażem często decydują się osoby ubiegające się o dofinansowanie unijne. Starając się o dotację unijną należy przestrzegać restrykcyjnych wymogów. Jednym z nich jest staż firmy, który najczęściej nie powinien być dłuższy niż 2 lata. W tej sytuacji zakup spółki, odpowiedniej pod względem daty rejestracji, daje możliwość pozyskania funduszy z Unii Europejskiej. Dodatkowym wymogiem jest, w przypadku regionalnych programów unijnych, także odpowiednia siedziba spółki, która podczas aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym może zostać zmieniona.

Zakupu spółki z o.o. z 12 miesięcznym stażem nie można podejmować pochopnie, dlatego warto zastanowić się nad podjęciem współpracy z firmą specjalizującą się w sprzedaży spółek z o.o. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że kupimy gotowy podmiot bez jakichkolwiek wad prawnych czy zobowiązań, w dodatku z kompletem wszystkich dokumentów.