2 miesięczna spółka na sprzedaż

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem prowadzenia własnej działalności gospodarczej? Masz pomysł na biznes, jednak zniechęcają Cię uciążliwe procedury oraz wysokie koszty jakie będziesz musiał ponieść aby wkroczyć na rynek ze swoje ofertą?

Ma dla Ciebie idealne rozwiązanie jakim jest 2 miesięczna spółka na sprzedaż. Zakup spółki to opcja, która pozwala ograniczyć wszelkie formalności związane z rozpoczynaniem prowadzenia firmy. Jeżeli zdecydujesz się na dokonanie zakupu spółki, a nie jej rejestrację, nie będziesz musiał martwić się o sporządzenie i przedłożenie formularzy, wystarczy zaledwie jeden podpis a podmiot gospodarczy stanie się Twoją własnością. Kolejny Twój problem jakim są finanse rozwiąże zakup spółki ze stażem, ponieważ dzięki nemu zwiększysz swoje szanse na otrzymanie finansowego wsparcia w formie kredytu czy dotacji. Każdy dodatkowy dzień stażu działa na Twoją korzyść.

2 miesięczna spółka na sprzedaż jest już w naszej ofercie, jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z naszymi konsultantami.