2 miesięczna spółka z o.o. na sprzedaż

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są częstą formą prowadzenia działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy wybierają taki rodzaj, ponieważ niesie ze sobą wiele korzyści. Jednak rejestracja spółki z o.o. zajmuje kilka tygodni. Popularne ostatnio stają się ogłoszenia o sprzedaży spółek. W ofertach są dostępne spółki ze stażem lub dopiero co założone.

Zakup gotowej spółki to dobra alternatywa dla osób, które jak najszybciej chciałyby zacząć prowadzić biznes. Trwa zaledwie kilka dni. Każda spółka posiada numery takie, jak: NIP, REGON, KRS, VAT i VAT-UE. Przyszły właściciel nie będzie musiał się o to martwić. Będzie mógł zaoszczędzić sporo czasu, który przeznaczony może zostać na inne ważne kwestie związane z działalnością. 2 miesięczna spółka to dobry wybór dla osób, które chcą starać się o kredyt lub dotacje. Banki będą brać pod uwagę, że spółka istnieje już jakiś czas.

Koszt zakupu spółki jest nieznacznie większy od tradycyjnej rejestracji spółki natomiast jest całkowicie bezpieczny i wygodniejszy.