2 miesięczne spółki sprzedam

Przedsiębiorca, który chce w szybki i sprawny sposób zacząć prowadzić działalność powinien pomyśleć o zakupie gotowej spółki. Jest to idealne rozwiązanie dla niego, ponieważ nabycie spółki trwa kilka dni przy czym spółka ta posiada wszystkie niezbędne numery takie, jak: NIP, REGON, KRS, VAT i VAT-UE.

2 miesięczne spółki na sprzedaż charakteryzują się czystą historią finansową, co jest potwierdzone notarialnie. Aby móc zarządzać przedsiębiorstwem należy wprowadzić pewne zmiany w Krajowym Rejestrze Sądowym. Nie jest to jednak proces długotrwały ani skomplikowany. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie wprowadzanych zmian, jak i na każdym etapie nabycia.

Chcesz spełnić marzenia o posiadaniu własnej firmy, ale nie chcesz jej zakładać samodzielnie? Nic prostszego! Zgłoś się do nas. Nasi specjaliście dokładnie wytłumaczą Ci na czym polega zakup spółki oraz w jakim czasie się to odbywa. W naszej ofercie znajdziesz spółki kilkumiesięczne oraz te bez stażu. Zachęcamy do współpracy, jesteśmy otwarci na każdą sugestię.