3 miesięczne spółki sprzedam

Dla wielu osób własna firma jest celem życiowym. Nie ułatwia tego fakt, iż rejestracja działalności zazwyczaj jest procesem długotrwałym i skomplikowanym w niektórych przypadkach. Fundusze na rozkręcenie działalności też mogą być problemem.

Zakup spółki 3 miesięcznej będzie ciekawą alternatywą dla tradycyjnego zakładania działalności. Spółki ze stażem będą idealne dla osób, które chcą starać się o kredyt. Banki chętniej udzielają finansowania dla podmiotów, które na rynku działają już jakiś czas.

Gotowe firmy są czyste – nie była na nich prowadzona żadna działalność, nie posiadają historii finansowej ani operacji gospodarczych. Zakup spółki jest sporym ułatwieniem, nie trzeba stać w urzędowych kolejkach i martwić się czy wszystkie dokumenty są poprawnie wypełnione. Każda z działalności posiada numery niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Transakcja jest całkowicie bezpieczna, a kosz zakupu spółki kilkumiesięcznej jest niewiele wyższy od zakupu spółki nieposiadającej stażu. Nie czekaj – działaj. 3 miesięczna spółka to dla Ciebie okazja do posiadania własnego biznesu!