4 miesięczna spółka z o.o. na sprzedaż

Chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą, potrzebujesz pomocy w jej rozpoczęciu? Możesz skorzystać z pomocy i zgłosić się do naszej kancelarii, a przedstawimy Ci dokładną ofertę oraz zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Twoich wymagań!

Jesteśmy firmą oferującą gotowe, założone, a przede wszystkim czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadające kilkumiesięczny staż. Wszystkie nasze spółki chwalą się czystą historią finansową potwierdzoną notarialnym dokumentem. Do każdego zakupionego w naszym biurze podmiotu dołączamy dowody będące potwierdzeniem wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego oraz nadania numerów NIP, REGON, PKD, VAT i VAT UE.

Posiadamy spółki z różnorodnym stażem. U nas możesz liczyć na 4 miesięczną spółkę z o.o., ale i również na podmioty z wyższym bądź niższym stażem. Swoją ofertę zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy biorąc pod uwagę jego osobiste wymagania. Z całych sił staramy się, aby Klient był zadowolony z zakupu i prowadzonej działalności.

Zachęcamy Cię do kontaktu – zapytaj o tą ofertę! To nic nie kosztuje!