4 miesięczną spółkę sprzedam

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to dla wielu osób sposób na zarabianie pieniędzy. Na rynku dostępnych jest kilka form prowadzenia działalności. Dzielą się one na spółki osobowe i kapitałowe. W skład spółek osobowych wchodzą spółka jawna, partnerska, cywilna, komandytowa i komandytowo-akcyjna natomiast do kapitałowych zalicza się spółkę z ograniczona odpowiedzialnością i spółkę akcyjną.

Każdy z nas wie, że rejestracja spółki w Polsce trwa nawet do kilku tygodni. Jest to proces bardzo długotrwały, co nie sprzyja przedsiębiorcom, którzy chcą jak najszybciej zacząć prowadzić działalność gospodarczą. Jest na to sposób – zakup gotowej spółki.

Na rynku istnieją ogłoszenia, w których oferowane są spółki ze stażem lub nie. Kupując spółkę np. z 4 miesięczną jesteśmy w stanie rozpocząć działalność już po kilku dniach. Spółki mają nadane wszystkie niezbędne numery oraz nie są zadłużone. Jest to dobrą alternatywą dla przedsiębiorców, którzy chcą starać się o kredyt czy dotacje – spółki ze stażem posiadają większe możliwości uzyskania finansowania.