5 miesięczna spółka z o.o. na sprzedaż

Spółki z o.o. są najbardziej cenionymi formami prawnymi przedsiębiorstw. Ich założenie umożliwia ograniczenie odpowiedzialności majątkowej wspólników. Jednak na jej atrakcyjność ma też wpływ niski koszt założenia spółki. Dlatego też wiele osób może założyć spółkę, która pozwoli bezpieczniej prowadzić działalność.

Założenie spółki z o.o. jest procesem wyjątkowo trudnym. Jednak ze względu na atrakcyjność tej formy, wiele osób decyduje się na założenie spółki z o.o. z pomocą specjalistów lub na zakup gotowej spółki. Najszybszym i najwygodniejszym rozwiązaniem jest zakup gotowej spółki. Nabycie gotowej spółki z o.o. może być jeszcze bardziej atrakcyjniejsze, gdy spółka będzie posiadać staż działalności.

Wystarczy nawet kilku miesięczny staż (5- 6 miesięcy), by przedsiębiorstwo zyskało prestiż i lepszy wizerunek. Zakup stażowych spółek to dobra decyzja zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy zamierzają starać się o kredyt czy innego rodzaju dofinansowanie. Spółki te można bardzo łatwo nabyć. Wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami i już za 2-3 dni rozpocząć działalność gospodarczą.