5 miesięczne spółki sprzedam

Coraz więcej osób decydując się na otworzenie własnej firmy, zakupuje gotowy podmiot gospodarczy. Pozwala to zredukować formalności związane z tradycyjną rejestracją spółek do niezbędnego minimum, jakim jest podpisanie umowy spółki u notariusza.

Dodatkowo nabycie gotowej jednostki pozwala nam posiąść spółkę stażową, a to z kolei znacząco odbija się na jej działalności. Spółka stażowa jest o wiele bardziej wiarygodna niż nowe podmioty, posiada również większą zdolność kredytową, a więc większe szanse na pozyskanie kredytów oraz dotacji unijnych.

Niestety staż spółki znacząco wpływa na jej cenę. Im dłuższy czas jej istnienia na rynku tym większe korzyści. Jednak nawet kilkumiesięczny staż może znacząco wpłynąć na funkcjonowanie firmy zwłaszcza na początkowym etapie działalności.

Wychodząc naprzeciwko potrzebom zgłaszanym przez Klientów, nasza firma pragnie zaoferować 5-miesięczne spółki w atrakcyjnych cenach. Oferowane przez nas podmioty nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, a więc nie musisz obawiać się zadłużenia lub niekorzystnej renomy w otoczeniu biznesowym. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!