Biuro gotowe spółki z o.o.

Gotowa spółką nazywamy w pełni ukształtowany podmiot, mający możliwość praktycznie natychmiastowego podjęcia działalności na rynku (w sytuacji, gdy już tego nie robi).

Wśród spółek gotowych wyróżniamy spółki czyste i te z tak zwanym stażem. Pierwsze z nich nie posiadają historii gospodarczej oraz są wolne od wszelkich zobowiązań. Natomiast spółki z historią (stażem) są w pełni przygotowane do dalszego prowadzenia działalności.

W naszej firmie prowadzimy zarówno sprzedaż, jak i zajmujemy się kupnem spółek oraz pośrednictwem w dokonywaniu transakcji kupna-sprzedaży. Pamiętaj,ze w momencie kiedy podjąłeś decyzję o zaprzestaniu prowadzenia własnej działalności, warto przeanalizować możliwość sprzedaży spółki, a nie od razu ją likwidować. Jak powszechnie wiadomo, proces likwidacji wiąże się z kosztami i zajmuje stosunkowo dużo czasu. W momencie, gdy Ty sprzedajesz spółkę, ktoś inny zastanawia się nad jej zakupem. Dzięki kupnie gotowej spółki, nie musi on angażować się w proces rejestracji spółki i może praktycznie już po 1 dniu rozpocząć aktywną działalność.

Biuro gotowe spółki z o.o. to oferta, stworzona z myślą o przedsiębiorcach planujących dopiero rozpoczęcie prowadzenia własnej firmy, ale także o takich, którzy nie chcą już dłużej wykonywać tego zadania. Jeżeli należysz do przedstawicieli którejkolwiek z tych grup skontaktuj się z nami , a specjaliści przedstawią Ci szczegóły i pomogą w doborze korzystnej oferty. Podejmij współpracę już dziś.