Czas rejestracji spółki z o.o.

Osoby postanawiające założyć własną działalność zazwyczaj decydują się w tym celu utworzyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Stąd też częste pytania o czas rejestracji spółki z o.o.

Zakładany termin założenia tej jednostki od momentu złożenia wymaganych dokumentów w sądzie to 7 dni. Niestety w rzeczywistości jest to kilka tygodni, a w razie wystąpienia jakichkolwiek braków może przeciągnąć się nawet do paru miesięcy.

Na szczęście istnieje sposób na ograniczenie czasu rejestracji do zaledwie jednej doby. Szansę taką daje zakup gotowej jednostki, czyli podmiotu, który pełną rejestrację ma już za sobą w związku z czym jest gotowy by natychmiast poprowadzić jakiekolwiek przedsięwzięcie. Kupując spółkę nasze obowiązki ograniczają się do przekazania firmie odpowiednich danych, wniesienia wkładów na pokrycie kapitału zakładowego oraz podpisania umowy w obecności notariusza.

Sprzedaż gotowych spółek oferuje nasza firma. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.