Czysta spółka 2019 na sprzedaż

Tradycyjna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest długa i skomplikowana. Wiąże się z koniecznością sprostania licznym formalnościom przez co zajmuje przeciętnie 3/4 tygodnie. Co więcej, przypadku braków lub błędów w złożonych dokumentach procedura może wydłużyć się o kolejne tygodnie.

Nasza firma wychodzi naprzeciw osobom, chcącym założyć firmę w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Oferujemy sprzedaż gotowych spółek z o.o. 2019.

Oferowane przez nas jednostki przeszły już pełną rejestrację w związku z czym są przygotowane by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność na rynku. Posiadają numery NIP, KRS i REGON (opcjonalnie też VAT), kapitał zakładowy oraz kompletną dokumentację w tym umowę w formie aktu notarialnego. Co ważne, nasze spółki są zupełnie czyste, co oznacza że nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności na rynku. Dzięki temu ich zakup jest całkowicie bezpieczny.

Kupno spółki ogranicza formalności rejestracyjne do złożenia jednego podpisu na umowie spółki w obecności notariusza. Dzięki temu działalność na rynku będzie można prowadzić już po upływie jednej doby.

Zapraszamy do kontaktu, podczas którego przedstawimy wszelkie szczegóły!