Czysta spółka z 2019

Sprzedaż spółek staje się coraz bardziej popularna. Potencjalni przedsiębiorcy zdają sobie bowiem sprawę, że tradycyjna rejestracja spółki w urzędzie zajmuje wiele tygodni, a ponadto wiąże się z szeregiem kwestii formalnych. Tymczasem kupując spółkę jej właścicielami możemy stać się w zaledwie jedną dobę, a wszelkie obowiązki formalne ograniczają się do zorganizowania jednego spotkania u notariusza, na którym należy złożyć podpis na umowie spółki.

W związku z zapotrzebowaniem na gotowe spółki, na rynku pojawiło się wiele firm oferujących tego typu usługi. Decydując się na kupno gotowej jednostki warto zadbać, aby była to czysta spółka zarejestrowana w 2019 roku. Dzięki temu możemy być pewni, że spółka nigdy wcześniej nie prowadziła pod sobą działalności, w związku z czym jej zakup jest w pełni bezpieczny.

Gotowe spółki z 2019 roku na sprzedaż oferuje nasza firma. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią wszelkie szczegóły oraz odpowiedzą na ewentualne pytania.