Czysta spółka z o.o. 2015

Prowadziłeś już kiedyś działalność, a może dopiero chcesz rozpocząć własny biznes? Nieważne, oferowane przez naszą firmę czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z 2015 roku czekają na kogoś takiego jak Ty! Nie ma co się długo zastanawiać… dzisiaj zadzwoń, jutro dokonaj zakupu, a po jutrze funkcjonuj na rynku. Naprawdę, to wszystko może trwać w tak krótkim czasie. Dlaczego? To proste – nasze spółki zostały zarejestrowane w 2015 roku i posiadają wszelkie potrzebne numery typu: KRS (Krajowy Rejestr Sądowy), REGON (Rejestr Gospodarki Narodowej), NIP ( Numer Identyfikacji Podatkowej), VAT/VAT EU.

Twoje pierwsze zetknięcie się z własnym biznesem nie musi okazać się kompletnym niewypałem tylko ze względu na niemożność przejścia pewnych etapów w czasie rejestracji.

Wszystkie oferowane przez nas spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nigdy nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej, a ponadto posiadają zdolność kredytową. Zgłoś się do Nas, zaspokajamy nawet najbardziej wygórowane życzenia, ponieważ chodzi Nam o satysfakcję Klienta.