Czysta spółka z o.o. z 2018

Czysta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, to podmiot gospodarczy idealny dla Ciebie jeśli planujesz rozpoczęcie prowadzenia firmy, ale obawiasz się procedury rejestracji, ponieważ dzięki zakupowi:

– nie musisz dopełniać żadnych formalności – nie masz konieczności sporządzania wniosków i formularzy, tak jak jest to w przypadku rejestracji. Wszystkimi kwestiami związanymi z dokumentacją zajmą się pracownicy naszej firmy – sporządzą umowę oraz wnioski niezbędne do zaktualizowania danych spółki w KRS.
– nie musisz czekać na rozpatrzenie Twojego wniosku oraz odpowiedź z sądu, na którą czeka się tygodniami, ponieważ wystarczą telefoniczne lub mailowe ustalenia oraz jedno spotkanie, zorganizowane przez naszą firmę, abyś całkowicie legalnie wszedł w posiadanie nowego podmiotu bez historii.

Jeśli interesuje Cię zakup spółki z o.o. założonej przez nas w 2018 lub masz jakieś pytania dotyczące oferowanych spółek, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do odwiedzenia naszego biura.