Czyste spółki z 2012 roku

Planujesz pozyskać kredyt? A może chciałbyś uzyskać dotację z Unii Europejskiej? Do tego może przydać Ci się gotowa spółka z stażem działalności. Jednak czym jest taka spółka?

Spółki z stażem to przedsiębiorstwa, które zostały zarejestrowane w KRS. Posiadają one wszystkie niezbędne dokumenty do prowadzenia działalności, lecz jej nie prowadzą. Gotowe spółki z stażem zostały zarejestrowane kilka lat lub kilka miesięcy temu. Ich staż działalności pozwala ukazać firmę jako bardziej wiarygodną, do pozyskania dofinansowania czy spłaty kredytu.

Czyste spółki z 2012 roku nie posiadają żadnych zobowiązań, nawet jeżeli mają staż działalności. Dlatego też ich zakup jest nie tylko korzystny, lecz bezpieczny. Przedsiębiorcy nie muszą się martwić o jakiekolwiek zobowiązania, gdyż spółki nie prowadziły działalności, a nasza firma daje gwarancję braku zobowiązań.

Czyste spółki z 2012 roku to rozwiązanie doskonałe dla każdego, kto stara się o kredyt lub dotację! Osoby zainteresowane naszą ofertą stażowych spółek zapraszamy do kontaktu.