Czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Czyste spółki to założone już przedsiębiorstwa, które posiadają wszelkie niezbędne dokumenty do tego by móc funkcjonować. Po ich nabyciu wystarczy zmienić dane i można prowadzić własną firmę. Spółki takie nie mają żadnych zobowiązań, ponieważ wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej.

Zakup czystej spółki jest bardziej opłacalnym rozwiązaniem w porównaniu do samodzielnego zakładania firmy. Pozwala na zaoszczędzenie czasu, ponieważ nie trzeba osobiście dokonywać procedur rejestracyjnych. Wszystko zostało już wcześniej wykonane. Czystą spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością nabywa się przez zakup 100% udziałów i zmianę danych w KRS.

Wybór spółki z o.o. jako formy prowadzenia działalności gospodarczej jest doskonały. Prowadząc ją właściciele mają ograniczoną odpowiedzialność, co jest dla nich bezpieczniejsze. Dodatkowo można łatwo pozyskać dodatkowy kapitał przez emisję udziałów.

Osoby zainteresowane nabyciem gotowej, czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zapraszamy do kontaktu z nasza firmą.