Dwuletnie spółki na sprzedaż

Decydując się na otworzenie działalności gospodarczej wiele osób postanawia kupić gotową jednostkę. Wybór ten jest w pełni uzasadniony. Tradycyjna rejestracja jest niezmiernie problematyczna, wymaga uzupełnienia wielu wniosków i formularzy oraz dopełnienia szeregu formalności. W efekcie rejestracja spółki zająć może nawet kilka tygodni, tymczasem zakup gotowej spółki w przeciągu jednego dnia daje nam na własność podmiot w pełni przygotowany do tego, aby natychmiast poprowadzić pod nim działalność gospodarczą. Oznacza to że dysponuje numerami NIP, KRS oraz REGON, kapitałem zakładowym oraz odpowiednio sporządzoną umową.

W ofercie naszej firmy ogromną popularnością cieszą się dwuletnie spółki na sprzedaż, czyli gotowe spółki, których rejestracja przeprowadzona została 2 lata wstecz.

Staż, którym dysponują znacząco podnosi ich wiarygodność, dzięki czemu mają one spore szanse na zdobycie szerokiego grona klientów, partnerów biznesowych, a nawet inwestorów. Ma on także duży wpływ na zdolność kredytową podmiotów, zwiększa możliwości przedsiębiorstwa na zdobycie funduszy niezbędnych do jego rozwoju.