E-adres

Nazwa, siedziba oraz przedmiot działalności to jedne z podstawowych i najważniejszych danych każdej nowo otwieranej działalności gospodarczej. O ile określenie nazwy oraz przedmiotu działalności firmy jest w miarę łatwa, to już sam wybór siedziby problematyczny. Sprawia on trudność zwłaszcza początkującym i małym firmom, dla których koszt utworzenia własnego biura jest zbyt duży. Dlatego ciekawe rozwiązanie stanowi dla nich e-adres.

Czym jest e-adres? To możliwość wynajmu pomieszczenia pod siedzibę oraz biuro firmy. Miejsca takie znajdują się w dużych miastach, bardzo prestiżowej lokalizacji. Stanowi to zaletę dla osób wybierających taką możliwość, ponieważ firmy mające siedziby w takich miejscach uważane są za prestiżowe.

E-adres to także mniejsze koszty funkcjonowania firmy. Założenie własnego biura jest bardzo kosztowne, a jeżeli dodatkowo znajduje się w miejscach o tak dobrej lokalizacji, to sprawia że, jest jeszcze większy. Wybierając usługi wirtualnego biura nie tylko płaci się mniej, ale także można korzystać z dodatkowych usług oferowanych przez te firmy.