Elektroniczna rejestracja spółki z o.o. pomoc

Samodzielne zarejestrowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wymusza na potencjalnym przedsiębiorcy uzupełnienie licznych wniosków oraz odwiedzenie szeregu urzędów. Formalności te sprawiają, że tradycyjna rejestracja przeciętnie zajmuje kilka tygodni, a w razie jakichkolwiek braków może przedłużyć się nawet do paru miesięcy.

Kilka lat temu z pomocą przyszedł rząd, który na oficjalnej stronie Ministerstwa Sprawiedliwości zamieścił platformę rejestracyjną. Dzięki niej za pomocą kilku kliknięć możemy założyć spółkę z o.o.. Rejestrując spółkę online wykorzystujemy wzorzec umowy, dzięki czemu nie musimy korzystać z usług notariusza, co znacznie ogranicza koszty rejestracyjne. Co więcej, zakładając spółkę przez Internet mamy pewność że nas wniosek rozpatrzony zostanie w zaledwie 24 godziny.

Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę, że elektroniczna rejestracja może jednak sprawiać spore trudności, zwłaszcza osobom, które na co dzień nie posługują się komputerem. Z tego względu pragniemy zaoferować pomoc w przeprowadzeniu ewidencji spółki z o.o. online.

Jeżeli jesteś zainteresowany, zadzwoń!