Epodpis S24

Uwaga! Już wkrótce wprowadzone zostaną zmiany dotyczące rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek jawnych i komandytowych przez Internet. Już niebawem zaostrzone zostaną przepisy związane z e-podpisem niezbędnym do przeprowadzania i zakończenia procedury.

Do tej pory wystarczył zwykły e-podpis. Przedsiębiorca nie musiał dopełniać w zasadzie żadnych formalności poza założeniem profilu w systemie ministerialnym, wypełniania formularzy i umowy danymi o opatrzenia ich podpisem elektronicznym. Zaczęły jednak zdarzać się sytuacje nieuprawnionego wykorzystywania cudzych danych do zawiązania firmy. Aby zapobiec takim sytuacjom postanowiono wprowadzić pewne zabezpieczania, do których należy zaostrzenie wymogów dotyczących e-podpisu. Już wkrótce przedsiębiorcy, którzy postanowią założyć firmę przez Internet będą zobligowani do posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub profilu ePUAP, bez których nie uda im się przeprowadzić procedury rejestracji działalności.

Nasza oferta została poszerzona o pomoc w nabyciu e-podpisu. Jest to czynnik, który okazuje się niezbędny do tego, aby przeprowadzić proces rejestracji spółki w systemie S24, ale nie tylko… Zapraszamy!