Firmę sprzedam

Coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, jednak nie wszyscy chcą przechodzić przez wszystkie etapy rejestracji działalności samodzielnie. Bardzo duże grono nowych przedsiębiorców korzysta z pomocy biur rachunkowych w czasie zakładania i rejestracji spółki w odpowiednich instytucjach.

Cały proces założenia i rejestracji firmy w Krajowym Rejestrze Sądowym, Głównym Urzędzie Statystycznym i Urzędzie Skarbowym trwa zwykle od kilku do kilkunastu dni. Jedynym rozwiązaniem, aby skrócić czas jest podjęcie decyzji odnośnie zakupu gotowej już spółki. Firmy oferowane przez biura rachunkowe nie posiadają żadnej historii, gdyż nigdy nie były prowadzone i nie osiągały przychodów ze sprzedaży. Po dokonanym zakupie obowiązkowo należy dokonać aktualizacji w KRS, gdyż właściciel, siedziba i forma uległy zmianie.

Jeżeli masz w planach zakup gotowej spółki to w takim razie skontaktuj się z naszymi doradcami i umów się na spotkanie, na którym zostaną dopracowane szczegóły zakupu spółki. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.