Gotowa spółka 2019 na sprzedaż

Coraz więcej osób decydujących się na założenie firmy postanawia pominąć niedogodności związane z jej rejestracją kupując gotową spółkę.

Gotowa spółka jest podmiotem gospodarczym, który przeszedł już pełną rejestracją, dzięki czemu posiada takie elementy, jak numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz kompletną dokumentację w tym umowę sporządzoną w formie aktu notarialnego. W związku z tym spółka ta jest w pełni przygotowana, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą.

Kupując spółkę wszelkie formalności ograniczają się do złożenia podpisu na umowie w obecności notariusza. Dzięki temu naszą aktywność na rynku możemy rozpocząć już po upływie zaledwie jednej doby. Warto podkreślić, że tradycyjna ewidencja to okres od kilku tygodni do nawet paru miesięcy.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek. Oferujemy zupełnie nowe, czyste spółki pozwalające szybko i bezpiecznie rozpocząć prowadzenie działalności. Zapraszamy do kontaktu podczas którego przedstawimy szczegóły naszej oferty oraz odpowiemy na ewentualne pytania.