Gotowa spółka do kupienia

W ostatnich czasach usługa: gotowa spółka do kupienia, staje się coraz bardziej popularna. Przedsiębiorcy, którzy chcą zaoszczędzić na czasie, pieniądzach wiedzą, że to idealne rozwiązanie. Gotowe spółki posiadają wszystkie niezbędne numery (KRS, NIP, Regon, VAT polski i europejski) i dają możliwość rozpoczęcia działalności od razu po ich zakupie. Procedura kupna spółki, wymaga od klienta jedynie przesłania wszystkich niezbędnych dokumentów oraz wizyty u notariusza. Kupując gotową spółkę masz wolną rękę, sam decydujesz o parametrach jej działalności gospodarczej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Gotowa spółka do kupienia naszej firmy ma czystą historię handlową i księgową oraz uniwersalną umowę. W pełni opłacony jest także kapitał. Spółki są czyste, bez obrotów, zadłużeń, pracowników itp.

Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy nie pozwolą na żaden błąd podczas przeprowadzania całej transakcji. Zachęcamy do kupna naszej gotowej spółki i gwarantujemy satysfakcję. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to skontaktuj się z nami, a ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.