Gotowa spółka z o.o. 2017

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem spółki gotowej spółki, ale jeszcze się wahasz to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Warto mieć na uwadze, iż idealnym rozwiązaniem na szybkie i bezpieczne rozpoczęcie działalności jest zakup gotowej spółki z o.o. założonej w 2017 roku.

Posiadamy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż z różnym okresem stażu. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego zawsze próbujemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze gotowe spółki to podmioty w pełni przygotowane do prowadzenia działalności. Nie posiadają żadnych zadłużeń, ani ukrytych zobowiązań. Podmioty te, jako że posiadają niezbędne numery – NIP, REGON i KRS umożliwiają prowadzenie działalności od chwili zakupu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Zapewniamy odpowiednią obsługę przez wyspecjalizowanych konsultantów, którzy rozwieją wszelakie wątpliwości oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. Podejmij współpracę z nami już dziś i zacznij prowadzić własny biznes.