Gotowe, czyste spółki z o.o. na sprzedaż

Jednym ze sposobów rozpoczęcia działalności gospodarczej jest zakup gotowej spółki. Jest to coraz częściej stosowane rozwiązanie m. in. ze względu na konieczność pozyskania kredytu lub pożyczki. Gotowe spółki mogą w znacznym stopniu ten proces ułatwić. Jest to również idealne rozwiązanie ze względu na oszczędzony czas związany z zakładaniem spółki od podstaw. Procedura sprzedaży spółki trwa 1 dzień od ustalenia wszystkich szczegółów i wymaga od klienta jedynie przesłania niezbędnych dokumentów i wizyty u notariusza.

Kupując gotową spółkę, klient może zgodnie z własnymi oczekiwaniami kształtować parametry jej działalności gospodarczej. Nasza firma oferuje gotowe, czyste spółki z o.o. nowe i ze stażem. Nasze spółki mają siedziby w największych miastach w całej Polsce. Ceny są bardzo zróżnicowane pod względem stażu spółki. Spółki są czyste, bez obrotów, zadłużeń, pracowników itp.

Grupa naszych ekspertów nie pozwala na popełnienie żadnego błędu podczas przeprowadzania całej transakcji. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej kancelarii.