Gotowe spółki cena

Zakup gotowej spółki jest znacznie lepszym rozwiązaniem na rozpoczęcie działalności niż rejestracja spółki od podstaw. Spowodowane jest to przede wszystkim znaczną oszczędnością czasu. Nasza firma posiada w swojej ofercie gotowe podmioty, zarówno nowe jak i te ze stażem.

Cena gotowych spółek uwarunkowana jest kilkoma czynnikami. Pierwszy stanowi oczywiście okres jej działalności. Wiadomo, że spółka z wieloletnim stażem kosztować będzie więcej, ponieważ dzięki jej zakupowi o wiele łatwiej pozyskać można jakieś dofinansowanie czy dotację. To kapitał zakładowy warunkuje gatunek spółki, im ten wyższy, tym cena spółki również. Na cennik spółek wpływ ma także taryfikator instytucji państwowych.

Oferowane przez nas jednostki gospodarcze posiadają wszelkie niezbędne numery (REGON,NIP,KRS) i własne konto bankowe. Gwarantujemy, że wszystkie nie są zadłużone finansowo, co dla bezpieczeństwa Klientów potwierdzone jest notarialnie.

Skontaktuj się z nami, a eksperci przedstawią szczegóły i pomogą w doborze korzystnej oferty. Dodatkowo oferujemy pomoc w aktualizacji niezbędnych danych w wymaganych urzędach.