Gotowe spółki pod dotacje

Bardzo często zdarzają się sytuację, w których udział w naborach do poszczególnych dotacji możliwy jest wyłącznie dla spółek, które spełniają określone wymagania. Niestety tradycyjna rejestracja spółki, a także próba jej przekształcenia jest niezwykle czasochłonna przez co przedsiębiorcy, których działalność nie spełnia podanych kryteriów nie mają możliwości dostosowania własnych podmiotów.

Z pomocą przychodzą firmy oferujące sprzedaż spółek pod dotacje. Są to gotowe spółki przygotowane do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej, których charakterystyka została opracowana w ten sposób, aby spełniać wszystkie wymagania dotyczące beneficjentów danego działania.

Nierzadko dysponują one także stażem, które znacznie podnosi ich wiarygodność jednocześnie zwiększając ich szanse na pozyskanie upragnionych funduszy. Nasza firma oferuje sprzedaż spółek, których rejestracja została przeprowadzona z myślą o konkretnych dotacjach unijnych. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferowanych przez nas jednostek.