Gotowe spółki z 2012 roku na sprzedaż

Na początkującego przedsiębiorcę czeka wiele utrudnień. Musi nie tylko zająć się rejestracją własnej firmy, co często bywa bardzo trudne. Niejednokrotnie otwarcie własnej działalności gospodarczej będzie się wiązało z pozyskaniem środków – z kredytu, dotacji czy innych form finansowania działalności. Podczas uzyskiwania takich środków bierze się pod uwagę także staż firmy. Niestety początkujący przedsiębiorcy, którzy niedawno rozpoczęli działalność gospodarczą wypadają pod tym względem niekorzystnie.

Sposobem na założenie działalności gospodarczej i pozyskaniem stażu jest zakup spółki założonej w 2012 roku. Zakupienie gotowej spółki umożliwia znacznie szybsze rozpoczęcie działalności i zmniejszenie obowiązków pracowników. Dodatkowo dzięki temu, że spółka została założona w 2012 roku, nabywający ją przedsiębiorca może pochwalić się stażem swojej firmy.

Zakup gotowej spółki założonej w 2012 roku może powodować obawy, dotyczące zobowiązań takiej firmy. Gotowe spółki z stażem oferowane przez naszą firmę nie posiadają żadnych zobowiązań, więc nasi Klienci nie muszą się o nich martwić.