Gotowe spółki z 2016

Gotowe spółki z 2016 roku już czekają. Założone w tym roku, z czystą historią gospodarczą, bez żadnych zobowiązań, posiadające wszelkie dokumenty oraz numery gospodarcze – NIP, REGON, KRS. To właśnie nasza oferta. Kierujemy ją do wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej oraz chcą uniknąć trudnego procesu ich rejestracji. 
 
Gotowe spółki to przedsiębiorstwa, które zostały już założone. Posiadają wszelkie potrzebne numery – NIP, REGON oraz KRS oraz dokumentację. Nie posiadają jednak żadnej historii gospodarczej, a więc żadnych zobowiązań. Stanowi to o bezpieczeństwie zakupu.  
 
Gotowe spółki z 2016 roku mogą także posiadać zgłoszenie do VAT oraz inne cechy, takie jak przesunięty rok obrotowy czy gotowy rachunek bankowy. Różnorodność spółek jest więc dużą korzyścią dla naszych klientów.  
 
Zainteresowanych zakupem gotowych spółek z 2016 roku zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Pomogą oni w doborze odpowiedniej spółki oraz zajmą się wszelkimi formalnościami, związanymi z nabyciem gotowej spółki. Czekamy na kontakt.