Gotowe spółki z o.o. na sprzedaż dla cudzoziemców

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo popularna forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Decydują się na nią szczególnie obcokrajowcy ze względu na fakt, iż do jej założenia uprawnieni są bez względu na kraj swojego pochodzenia. Ponadto spółka z o.o. wymaga także niewielkiego kapitału zakładowego, co jest niezmiernie istotne zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy, który nie dysponuje zbyt dużymi środkami pieniężnymi.

Tradycyjna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest długa i problematyczna. Wymaga dopełnienia ogromnej ilości formalności w poszczególnych urzędach, przez co trwać może nawet kilka tygodni. Sporym utrudnieniem dla obcokrajowca może być słaba znajomość języka polskiego, gdyż to właśnie on na terytorium Polski jest językiem urzędowym, a więc wszelka dokumentacja zostanie w nim sporządzona. Obcokrajowiec nie może pominąć tych niedogodności poprzez rejestrację online, gdyż dostępna jest ona tylko dla obywateli dysponujących numerem PESEL.
Wychodząc naprzeciw potrzebom zagranicznych przedsiębiorców oferujemy sprzedaż gotowych spółek. Zachęcamy do kontaktu w celu zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty.