Jak założyć firmę spółkę?

Wiele osób pragnących założyć własną działalność gospodarczą zastanawia się jak otworzyć spółkę.

Tradycyjna rejestracja spółki jest niestety bardzo problematyczna. Wymaga od potencjalnego przedsiębiorcy sporej aktywności, gdyż musi uzupełnić wiele formularzy oraz złożyć poszczególne wnioski do kilku instytucji. Formalności te sprawiają, że cała rejestracja zająć może nawet kilka tygodni. Nie jest to jednak jedyna możliwość na otworzenie spółki. Możemy zdecydować się na zakup gotowej spółki, czyli podmiotu, który przeszedł już całą rejestrację. Oznacza to, że dysponuje kapitałem zakładowym, umową, a także numerami NIP, KRS i REGON. Podpisanie umowy będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela, co jednak ważne – musi odbyć się to w obecności notariusza.

Zakup spółki skraca czas rejestracji zaledwie do jednej doby. Jest to ogromne udogodnienie dla osób, które pragną natychmiast zacząć swoją aktywność na rynku.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek. Zapewniamy nowe, czyste podmioty przygotowane by w każdej chwili móc poprowadzić pod sobą firmę. Zachęcamy do kontaktu w celu zaznajomienia się z ofertą naszego przedsiębiorstwa.