Jak założyć sp. z o.o. krok po kroku?

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest w ostatnim czasie najchętniej rozpoczynaną formą działalności. Jest to spowodowane czynnikami takimi jak niski kapitał zakładowy czy ograniczona odpowiedzialność wspólników. Niestety wiadomą sprawą jest, że założenie spółki sprawia wiele kłopotów, ponieważ nie jest to nic prostego. W takim wypadku warto skorzystać z porad specjalistów, by mieć pewność, że w naszym biznesie już na samym początku nie wkradnie się żaden błąd.

Na samym początku przedsiębiorca powinien sporządzić umowę w formie aktu notarialnego. Następnym krokiem będzie wniesienie odpowiedniego kapitału zakładowego. Gdy już to zrobisz, powinieneś udać się do odpowiednich instytucji w celu rejestracji spółki oraz oświadczenia zarządu o wyborze rodzaju spośród: świadczenie usług, obracanie się w dziale handlowym bądź zajmowanie się produkcją określonego dobra.

Jeśli chcesz założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w jak najszybszym tempie oraz jak najsprawniej, to warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Nasze biuro oferuje takie usługi i z chęcią Ci doradzi, albo nawet wyręczy Cię w procesie zakładania spółki. Skontaktuj się z nami!