Koszt założenia spółki z oo 2012

Koszt założenie spółki z o.o. uważany jest za jeden z najniższych. Niewielki wymagany kapitał początkowy, wpływa na niską taksę notarialną, która ma znaczący wpływ na kształtowanie się kosztów założenia spółki z o.o. W koszt założenia spółki z o.o. wlicza się również opłaty sądowe, poniesione podczas rejestracji w KRS.

Wybór spółki z o.o. jest bardzo dobry. Jednak proces założenia tej spółki nie należy do najłatwiejszych. Trzeba się bardzo natrudzić, by w miarę szybko założyć spółkę i sprostać wszelkim wymaganiom. W wielu przypadkach założenie spółki powierza się specjalistom lub kupuje się już gotowe spółki z o.o.

Atrakcyjnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy rozpoczynają działalność jest gotowa spółka z o.o. z 2012 roku. Spółka z o.o. zarejestrowana w 2012 roku posiada już 4 letni staż. Zakupujący ją przedsiębiorcy mimo rozpoczynania swojej działalności, będą mogli prowadzić interesy w 4 letnim przedsiębiorstwie. Tak duży staż ma znaczenie dla wizerunku firmy oraz jej prestiżu. Nie rzadko pomaga w pozyskaniu dodatkowych funduszy.