Kupię spółkę z dokumentami źródłowymi

Zakup gotowej spółki staje się nie tylko lepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, ale i coraz popularniejszym. Jest to pozytywne zjawisko, gdyż dzięki takiej możliwości przedsiębiorcy mogą szybko i wygodnie rozpoczynać swoją działalność gospodarczą.

Gotowa spółka jest istniejącym już przedsiębiorstwem, które przeszło już wszystkie wymagane etapy rejestracyjne. Posiada też niezbędne dokumenty źródłowe, czyli na przykład potwierdzenie nadania NIP-u, REGON-u czy wpisu do KRS, które trafiają do osób, które je nabywają.

Osoby nabywające gotowe spółki, oprócz tego, że otrzymują wszystkie dokumenty źródłowe, nie muszą się martwić o ewentualne zobowiązania spółki. Oferowane przez nas przedsiębiorstwa nie posiadają zobowiązań, gdyż najczęściej nie prowadziły żadnej działalności od czasu rejestracji.

Otrzymanie dokumentów źródłowych oraz brak zobowiązań świadczy o tym, że zakup gotowej spółki jest bezpieczny. Warto więc zamiast męczyć się z samodzielnym zakładaniem spółki, zdecydować się na zakup istniejącej.