Kupię spółkę z o.o. z 2019

Wraz z początkiem nowego roku na portalach ogłoszeniowych można zaobserwować wzrost ogłoszeń dotyczących kupna spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z 2019 roku.

Nowy rok dla wielu osób wiąże się z próbą realizacji nowych celów życiowych. Jednym z najczęściej wymienianych postanowień noworocznych jest założenie własnej firmy. W Polsce największa ilość podmiotów gospodarczych prowadzona jest w formie spółki z o.o.. Potencjalni przedsiębiorcy zdają sobie jednak sprawę, że samodzielne założenie takiej jednostki jest długie i skomplikowane. Z tego względu wiele osób postanawia pominąć niedogodności rejestracyjne kupując gotową spółkę.

Decydując się na zakup spółki warto zadbać, aby była to jednostka nowa, pozbawiona historii gospodarczej. Dzięki temu nie narażamy się bowiem na ryzyko przejęcia spółki zadłużonej.

Gotowe spółki 2019 na sprzedaż oferuje nasza firma. Zapewniamy zupełnie nowe, czyste podmioty gospodarcze. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy przedstawią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na ewentualne pytania.