Kupno jednoosobowej spółki

Zakup spółki to metoda na to jak szybko i wygodnie rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Na wybór takiego rozwiązania decydują się zarówno osoby, planujące wspólnie prowadzić firmę, ale także osoby, które pragną zajmować się biznesem same.

Kupno jednoosobowej spółki, jaką jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółka akcyjna jest bardzo łatwe. Po skontaktowaniu się z naszą firmą i wyborze konkretnego przedsiębiorstwa, należy udać się do notariusza. W kancelarii podpisuje się umowę, na podstawie, której dokonywany jest zakup. Polega on na nabyciu wszystkich udziałów lub akcji spółki. Będąc już nowym właścicielem pozostaje dopełnienie ostatniego obowiązku czyli aktualizacji zmiany danych w KRS. Czas jaki trzeba poświęcić na te czynności jest znacznie mniejszy niż czas samodzielnej rejestracji takiej spółki. To właśnie najbardziej doceniana zaleta zakupu gotowej spółki z o.o. lub akcyjnej.

Wszystkich, których interesuje kupno jednoosobowej spółki, prosimy o kontakt z naszymi ekspertami, którzy dostarczą szczegółowych informacji o tej możliwości oraz przedstawią pozostałą ofertę naszego biura.