Kupno spółki z 2017 roku

Nabywanie przez przedsiębiorców gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością zdarza się coraz częściej. Zakup spółki daje możliwość szybkiego rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej, gdyż wszystkie formalności z nim związane trwają zaledwie kilka dni. Jest on także znacznie wygodniejszy niż rejestracja firmy w tej formie.

Kupno spółki z 2017 roku to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy nie zdecydowali się na to wcześniej. Zakup spółki jest całkowicie bezpieczną transakcją. Spółki nie posiadają żadnych zadłużeń, co potwierdzone jest notarialnie. Spółki posiadają numery: NIP, REGON, KRS, a często także VAT i VAT-UE. Jedyną rzeczą, którą należy zrobić jest naniesienie zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Nasza firma zajmuje się rejestracją oraz sprzedażą czystych spółek. Działamy na rynku od kilku lat, z powodzeniem zarejestrowaliśmy wiele spółek dla naszych Klientów. W ofercie posiadamy gotowe spółki na sprzedaż – nowe, jak i stażowe. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej szczegółowej oferty.