Miesięczne spółki sprzedam

Własna firma jest marzeniem wielu ludzi. Rejestracja spółki niestety jest dość czasochłonna i skomplikowana co dla niektórych jest barierą nie do przejścia. Zachęcamy do kupna gotowej spółki. Jest to wygodna forma dla każdego.

W naszej ofercie znajdują się m.in. spółki ze stażem miesięcznym i dłuższym, a także te bez stażu. Firmy są w pełni zarejestrowane i maja nadane wszystkie niezbędne numery.

Korzyści płynące z zakupu miesięcznej spółki to po pierwsze jej staż. Firma, która została założona wcześniej posiada większą zdolność kredytową, jak i ma większe szanse na dotacje unijne. Jest całkowicie wolna od zobowiązań – nie ma historii finansowej. Po drugie brak problemów z rejestracją działalności. Nasze spółki są zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym i posiadają numery identyfikacyjne. Jedyne co przyszły właściciel musi zrobić to dokonać pewnych zmian w KRS. Po trzecie szybkość transakcji. Przedsiębiorca już po kilku dniach po nabyciu może cieszyć się prowadzeniem działalności. Zyskujemy dzięki temu więcej czasu, który możemy przeznaczyć na inne działania związane ze spółką.