Odmowa rejestracjii w VAT 2017

Na rok 2017 planowane są zmiany dotyczące rejestracji spółek w rejestrze VAT. Podmioty, które będą chciały uzyskać wpis do rejestru będą weryfikowane. Zdaniem Ministra Finansów zmiany są potrzebne, gdyż coraz częściej występują przestępstwa podatkowe.

Dla podmiotów rejestracja przedsiębiorstwa w VAT może okazać się znacznie utrudniona, a wręcz niemożliwa. Planowane jest wprowadzenie możliwości odmowy rejestracji spółki w VAT. Rząd zastanawiał się również nad wprowadzeniem kaucji rejestracyjnej, której wpłata byłaby warunkiem wpisu działalności do rejestru VAT jednak, ten pomysł jest jeszcze omawiany, gdyż budzi ogromny sprzeciw wśród przedsiębiorców.

Chciałbyś zarejestrować własny biznes w przyszłym roku, ale obawiasz się odmowy rejestracji w VAT? Nie martw się. Pomożemy Ci założyć własna firmę od podstaw. Nasze biuro z powodzeniem zarejestrowało już wiele spółek dla Klientów. Pomagamy już na etapie tworzenia umowy spółki, dobieramy odpowiednie PKD dla firmy. Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy z nami.