Oferta nowych spółek na sprzedaż Kraków

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest formą prawną, która jest najczęściej wybierana przez osoby decydujące się na prowadzenie biznesu. Z tego powodu przygotowaliśmy pomoc w wejściu na rynek wszystkim, którzy chcą prowadzić własny biznes.

Oferta nowych spółek na sprzedaż Kraków to możliwość zakupu gotowego podmiotu umożliwiającego natychmiastowe podjęcie działalności gospodarczej w Polsce. Spółki zostały zarejestrowane oraz przygotowane do nabycia przez potencjalnych Klientów. Ogromnym atutem podmiotów dostępnych w sprzedaży jest to, ze nie posiadają historii gospodarczej (historia wolna od wad prawnych, księgowych, finansowych i handlowych). Notarialnie poświadczamy brak zobowiązań spółek.

Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę sprzedaży, a także późniejszą obsługę prawną, księgową oraz kadrową. Świadczymy solidną pomoc, która umożliwia prowadzenie biznesu na wysokim poziomie.

Klienci naszego biura mogą również skorzystać z usługi jaką jest pomoc w aktualizacji danych w KRS. Podkreślamy, że każdy nabywca gotowej spółki zobowiązany jest do dokonania zmian w zakresie danych podmiotu.