Pomagamy założyć spółki z oo

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo pożądana forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Obniżenie kapitału zakładowego z 50 000 zł do 5 000 zł sprawiło, że na utworzenie tej jednostki decyduje się coraz większa ilość przedsiębiorców. Ogromną zaletą tego podmiotu jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Znaczy to tyle, że w przypadku zadłużenia spółki wszelkie należności będą regulowane z majątku spółki nie narażając jednocześnie prywatnego mienia wspólników.

Spółka z o.o. wiążę się jednak z długą i problematyczną rejestracją. Formalności, które musi dopełnić przedsiębiorca zmuszają go do odwiedzenia kilku urzędów przez co cały proces zająć może nawet kilka tygodni.

Jeżeli chcesz założyć spółkę z o.o., jednak masz problemy z przeprowadzeniem jej rejestracji zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Pomagamy dopełnić wszelkich obowiązków urzędowych. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz gotowe spółki na sprzedaż. Zadzwoń i poznaj szczegóły.