Pomoc przy zakładaniu spółki w S24

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. W Kodeksie Spółek Handlowych przewidziana jest możliwość zakładania spółek w tej formie tradycyjnie oraz przez Internet.

Rejestracja spółki z o.o. online możliwa jest dzięki platformie teleinformatycznej S24 udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości w 2012 roku. Zakładanie spółek z o.o. w ten sposób jest znacznie korzystniejsze dla przedsiębiorców. Możliwe jest oszczędzenie czasu i pieniędzy.

Proces rejestracji spółki trwa maksymalnie 24 godziny od chwili złożenia wniosku. Umowa spółki nie jest tworzona w formie aktu notarialnego, dlatego też nie trzeba płacić wysokich kosztów taksy notarialnej. Do podpisania umowy wystarczy zwykły e-podpis.

Jesteśmy profesjonalna i doświadczoną firmą. Oferujemy pomoc w zakładaniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet. Ofertę kierujemy do osób z całej Polski. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej oferty!