Pomoc w rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej

Założenie własnej działalności gospodarczej to dla wielu osób możliwość rozwoju oraz poprawienia sytuacji finansowej. Jednoosobowa działalność gospodarcza jest najbardziej odpowiednia dla początkujących przedsiębiorców, gdyż jej prowadzenie nie jest skomplikowane. Aby założyć jednoosobową działalność gospodarczą nie trzeba posiada określonej kwoty pieniężnej, tak jak jest to wymagane w przypadku rejestracji niektórych form prawnych.

Jednoosobowa działalność gospodarcza jak sama nazwa wskazuje może zostać założona wyłącznie przez jedną osobę, która posiada nieograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania powstałe podczas prowadzenia działalności, co oznacza, że odpowiada całym swoim majątkiem.

Pomoc w rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej oferowana jest przez nasze biuro. Zajmujemy się sporządzaniem wszystkich niezbędnych dokumentów oraz składaniem wniosków. Dobieramy optymalną formę opodatkowania, a także numery PKD, które pasować będą do profilu działalności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!