Pomoc w rejestracji spółki online

Rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością nie jest łatwym procesem. Warto skorzystać z pomocy oferowanej przez firmy zakładające spółki dla przedsiębiorców z całej Polski.

Rejestracja spółek z o.o. online jest alternatywnym rozwiązaniem tradycyjnej rejestracji działalności w tej formie. Możliwość ta istnieje od 1 stycznia 2012 roku dzięki specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Rejestracja spółki z o.o. przez Internet jest znacznie bardziej korzystna niż tradycyjna forma rejestracji. Przedsiębiorca w szybkim czasie może zarejestrować działalność w tej formie – trwa to maksymalnie 24 godziny. Należy pamiętać również o niższych kosztach jakie ponosi. Zakładając spółkę online nie ma obowiązku tworzenia jej umowy w formie aktu notarialnego, dlatego też unika się konieczności opłaty wysokich kosztów notarialnych. Do podpisania umowy spółki wystarczy zwykły e-podpis jednak już niebawem przepisy w tym zakresie mogą się zmienić dlatego warto założyć spółkę jak najszybciej.