Pomoc w rejestrowaniu spółki w S24

W przepisach Kodeksu Spółek Handlowych przewidziana jest możliwość rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet na specjalnie utworzonej platformie teleinformatycznej S24. Platforma ta została udostępniona przez Ministerstwo Sprawiedliwości w 2012 roku. Dzięki możliwości zakładania spółek z o.o. online przedsiębiorcy w krótszym czasie mogą zarejestrować firmę w tej formie.

Rejestracja przedsiębiorstwa w formie spółki z o.o. przez Internet trwa maksymalnie 24 godziny. Niejeden przedsiębiorca wybiera właśnie tę formie rejestracji. Dzięki temu oszczędza nie tylko czas, ale i pieniądze. Umowa spółki nie jest tworzona w formie aktu notarialnego, dlatego też nie trzeba martwić się wysokimi kosztami notarialny. Wszystkie niezbędne dokumenty generowane są w systemie automatycznie.

Potrzebujesz pomocy podczas zakładania spółki? Oferujemy profesjonalną pomoc w rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu poznania szczegółowej oferty.