Pomoc w zakładaniu spółki w S24

Rejestracja działalności gospodarczej dla niejednej osoby jest zadanie stresującym. Może sprawiać sporo problemów zwłaszcza gdy zakładana jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Spółka z o.o. może zostać założona przez internet na specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Możliwość taka istnieje od 1 stycznia 2012 roku. Rejestracja spółki z o.o. online jest sporym ułatwieniem dla przedsiębiorców. Spółka zostaje zarejestrowana w szybkim czasie. Rejestracja spółki odbywa się w ciągu 24 godzin od chwili złożenia wniosku.

Wielu przedsiębiorców wybiera tę formę rejestracji, gdyż generuje znacznie mniejsze koszty niż tradycyjna rejestracja. Umowa spółki nie jest zawierana w formie aktu notarialnego, dlatego też można zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

Jeśli jesteś zainteresowany rejestracją spółki z o.o. online jednak nie czujesz się na siłach to skontaktuj się z nami. Oferujemy profesjonalną pomoc w zakładaniu spółki z o.o. przez Internet.