Pomoc w zakładaniu spółki z o.o. w S24

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Tradycyjna rejestracja spółek dla wielu biznesmenów jest procesem uciążliwym. Trwa ona nawet kilka tygodni, a jeden błąd może spowodować, że cały proces rejestracji trzeba będzie powtórzyć. Od 2012 roku istnieje możliwość zakładania spółek z o.o. online – na platformie S24. Platforma ta została udostępniona przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Możliwość rejestracji spółki z o.o. przez Internet jest sporym ułatwieniem dla niejednego przedsiębiorcy.

Rejestracja spółki przez Internet trwa zaledwie jeden dzień i generuje mniejsze koszty. Przedsiębiorca nie musi martwić się kosztami notarialnymi związanymi z umową, gdyż nie jest ona zawierana w formie aktu notarialnego. Do podpisania umowy w trybie S24 wystarczy posiadać zwykłe e-podpis.

Oferujemy profesjonalną pomoc w zakładaniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w S24. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane!