Procedura rejestracji firmy

Pomimo, iż zakup gotowej spółki stanowi znaczne ułatwienie dla osób, które chcą spróbować swoich sił w biznesie i wprowadzić na rynek swoją ofertę, wciąż istnieje grupa przedsiębiorców, którzy podchodzą sceptycznie do tego rozwiązania. Część z osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej uważa, że tylko procedura rejestracji firmy przeprowadzona we właściwy sposób może pozwolić na bezpieczny start. Co więcej część z nich jest przekonana o tym, że firma powinna być zarejestrowana w sposób tradycyjny, a nie za pośrednictwem ministerialnego systemu do zakładania spółek przez internet.

Zapewniamy Państwa jednak, że zarówno zakup spółki, jak i procedura rejestracji firmy przeprowadzana online są całkowicie bezpiecznymi rozwiązaniami, sprawdzonymi przez setki polskich przedsiębiorców.

Tradycyjna rejestracja firmy może być uciążliwa. Wiąże się z ona z koniecznością dopełnienia wielu formalności związanych z przygotowaniem umowy, wniosków czy formularzy. Jest ona również czasochłonna z uwagi na konieczność oczekiwania na rozpatrzenie wniosku przez sąd.

Warto więc planując założenie firmy wziąć pod uwagę nowe opcje, być może okażą się one bardziej opłacalne niż myśleliśmy.