Rejestracja sp. z o.o. sp. k.

Pewnie wielu zastanawia jak przebiega proces rejestracji spółki z o.o. komandytowej? Przyznać trzeba, że nie jest to typowa forma spółki. Prawnie składa się z dwóch przedsiębiorstw – spółki z o.o. i spółki komandytowej, które są między sobą połączone.

Rejestracja sp. z o.o. sp. k. jest znacznie trudniejsza niż w przypadku standardowej spółki z o.o. czy spółki komandytowej. Trzeba bowiem założyć aż dwa przedsiębiorstwa, przy czym rejestracja każdego z nich osobno może sprawiać spore kłopoty. Co można począć, by zmniejszyć tą trudność? Tu pomoc oferuje nasza firma! Posiadamy przeznaczone do sprzedaży gotowe spółki z o.o. oraz zajmujemy się rejestrowaniem działalności gospodarczej w dowolnej formie. By szybko i wygodnie założyć spółkę z o.o. komandytową wystarczy tylko z nich skorzystać.

Rejestracja sp. Z o.o. sp. k. może też przebiegać tradycyjnie. Jednak przedsiębiorca, który podejmie się tego samodzielnie, będzie miał nie tylko wiele obowiązków, ale również przedłuży się czas, w jakim będzie mógł rozpocząć działalność gospodarczą.